NOT KNOWN FACTS ABOUT NEWS

Not known Facts About news

Not known Facts About news

Blog Article

بررسی جهانی وضعیت تولید و مصرف برق توسط «امبر» نشان داده که منابع تجدیدپذیر ۳۰.۳ درصد از برق جهانی را در سال گذشته تأمین کردند که نسبت به ۲۹.

در همین حال، پارسال ترکیه و عربستان به ترتیب ۷۰ برابر و ۶۰ برابر ایران رشد تولید برق خورشیدی و بادی داشته‌اند.

وای وای چقدر خوشمزه به نظر میان و اقعا دلم خواست شدیدا خیلی هم گشنمه …

*سولاکی که گوشت مزه‌دار شده با انواع چاشنی و ادویه و سبزیجات معطر و از جمله مشهورترین غذاهای خیابانی در یونان است.

اگر این تصمیم در نشست وزرای دارایی اتحادیه اروپا در سه‌شنبه آینده تصویب شود، سود حاصل از دارایی های روسیه در این اتحادیه در حدود ۳ میلیارد دلار در سال جهت خرید تسلیحات برای اوکراین و باسازی این کشور استفاده خواهد شد.

انرژی‌های پاک، برای اولین‌بار بیش از ۳۰ درصد از برق جهان را تأمین کردند

در این گزارش آمده است: «اکنون، کاهش دائمی استفاده از سوخت‌های فسیلی در بخش انرژی در سطح here جهانی قطعی شده است که این منجر به کاهش انتشار آلاینده‌های تولیدی از این بخش خواهد شد».

نامه عفو بین‌الملل به رئیسی؛ به «جنگ» با زنان برای تحمیل حجاب اجباری پایان دهید

روز جهانی غذا

محمد رسول‌اف، کارگردان شناخته‌شده و منتقد جمهوری اسلامی، توسط قوه قضائیه جمهوری اسلامی به هشت سال زندان، شلاق و جزای نقدی محکوم شده است.

مسعود پزشکیان، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از بدهی «۶۰ هزار میلیارد تومانی» دولت به شرکت‌های داروسازی خبر داد.

چرا ایرانو نذاشتن؟هر کی میاد ایران میگه غذای ایران یه چیز دیگست.انقدر خارجی ها میگن غذاهامون خوشمزست ایران باید تو این لیست اول باشه

صفحه اصلی آشپزی روز جهانی غذا

خبرگزاری رویترز می‌نویسد سه شرکت بیمه «زوریخ امریکن»، «لیبرتی میوچوال» و «گرِیت امریکن» از دادگاه سان فرانسیسکو خواسته‌اند که درخواست غرامت شرکت شورون از این شرکت‌های بیمه را رد کند.

Report this page